Promocje
Piramida cyfry
Piramida cyfry
37,00 zł 33,30 zł
szt.
Marakasy jaja 2 szt.
Marakasy jaja 2 szt.
15,00 zł 13,50 zł
szt.
Marakasy 2 szt.
Marakasy 2 szt.
25,00 zł 22,50 zł
szt.
Kastaniety
Kastaniety
20,00 zł 18,00 zł
szt.
Zestaw instrumentów
Zestaw instrumentów
55,00 zł 49,50 zł
Tamburyn
Tamburyn
30,00 zł 27,00 zł
Klocki drewniane 60 szt.
Klocki drewniane 60 szt.
43,00 zł 38,70 zł
szt.
Klocki z obrazkami
Klocki z obrazkami
29,00 zł 26,10 zł
szt.
Pchanka pszczoła
Pchanka pszczoła
34,00 zł 30,60 zł
szt.
Pudełko cyfry
Pudełko cyfry
39,00 zł 35,10 zł
szt.
Klocki wózek
Klocki wózek
64,00 zł 57,60 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Mały majsterkowicz. Drewniany zestaw narzędzi

Mały majsterkowicz. Drewniany zestaw narzędzi

Dzieci uwielbiają naśladować to, co robią ich rodzice. Nic więc dziwnego, że rwą się wbijania gwoździ i dokręcania śrub, gdy widzą, jak robi to ich tata. Prawdziwy młotek czy śrubokręt jest jednak niezbyt bezpieczną zabawką dla malucha. Dlatego jeśli chcemy, by dziecko rozwijało w sobie pasję do majsterkowania, warto sprezentować mu narzędzia… z drewna!

Pełen komplet

Dobre zestawy narzędzi z drewna zawierają wszystko, co potrzebne małemu majstrowi. Znajdują się w nich zarówno młotki, klucze, śrubokręt, jak i komplety śrub oraz gwoździ. Dzieci mają też do dyspozycji drewniane elementy z otworami, które mogą ze sobą łączyć przy pomocy załączonych narzędzi. Zabawa przypomina więc prawdziwe majsterkowanie, lecz jest od niego o wiele bezpieczniejsza. Drewniane zabawki mają oczywiście tępe zakończenia, maluch nie ma jak zrobić sobie krzywdy. Komplety od dobrych producentów nadają się nawet do zabawy dla maluszków od dwóch lat. Zabawki są dokładnie wyszlifowane i pomalowane bezpiecznymi dla dzieci farbami, w dłoń maluszka nie wejdzie więc żadna drzazga.

Nauka i zabawa

Komplet drewnianych narzędzi można śmiało zaliczyć do zabawek edukacyjnych. Maluch wkręcając śrubki, ćwiczy swoje zdolności manualne. Dziecko uczy się też samodzielnego myślenia i staje się bardziej kreatywne. Łączenie elementów wpływa także na rozwój wyobraźni przestrzennej. Szkrab próbując majsterkować niewprawnymi rączkami, uczy się też cierpliwości oraz skupiania uwagi. Kolorowe klocki zachęcają do zabawy i utrzymują uwagę dziecka przez długi czas. Zabawy manualne ułatwiają maluchowi start w przedszkolu, gdzie będzie musiał nauczyć się pewnego trzymania kredek czy lepienia prostych kształtów z plasteliny. Proste, drewniane zabawki wyrabiają też w dziecku zmysł estetyczny, są miłą odskocznią dla plastiku i jaskrawych kolorów. Kolejną ich zaletą jest to, że świetnie wyglądają na półkach w pokoju dziecięcym, mogą wręcz być jego dekoracją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl