Promocje
Piramida cyfry
Piramida cyfry
37,00 zł 33,30 zł
szt.
Marakasy jaja 2 szt.
Marakasy jaja 2 szt.
15,00 zł 13,50 zł
szt.
Marakasy 2 szt.
Marakasy 2 szt.
25,00 zł 22,50 zł
szt.
Kastaniety
Kastaniety
20,00 zł 18,00 zł
szt.
Zestaw instrumentów
Zestaw instrumentów
55,00 zł 49,50 zł
Tamburyn
Tamburyn
30,00 zł 27,00 zł
Klocki drewniane 60 szt.
Klocki drewniane 60 szt.
43,00 zł 38,70 zł
szt.
Klocki z obrazkami
Klocki z obrazkami
29,00 zł 26,10 zł
szt.
Pchanka pszczoła
Pchanka pszczoła
34,00 zł 30,60 zł
szt.
Pudełko cyfry
Pudełko cyfry
39,00 zł 35,10 zł
szt.
Klocki wózek
Klocki wózek
64,00 zł 57,60 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sposób na pakowanie, czyli walizka kabinowa dla dzieci

Sposób na pakowanie, czyli walizka kabinowa dla dzieci

Wybierając się w podróż z dzieckiem, zwykle zabieramy wiele przedmiotów, przeznaczonych tylko  dla malucha. Ubrania w tym wszystkim zajmują najmniej miejsca. Ulubione zabawki, akcesoria, dopasowane do wieku malucha, książeczki lub zabawki, bez których trudno byłoby przetrwać gorszą pogodę poza domem. Świetnym rozwiązaniem na ogarnięcie tych wszystkich przedmiotów jest walizka kabinowa dla dzieci.

 

Na kolonie i obóz

Pierwsze lata życia dziecko zwykle podróżuje z rodzicami. Jego bagaż jest najczęściej pakowany do dużych, wspólnych walizek. Najczęściej na tym etapie nie szuka się odrębnej walizki dla malucha. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy przychodzi czas na samodzielny wyjazd. Obóz sportowy, kolonie, czy wycieczka szkolna to powód, dla którego w domu pojawia się walizka kabinowa dla dzieci. Dlaczego akurat kabinowa? Ponieważ najlepiej mieści wszystko to, co jest niezbędne na niedługi wyjazd. Począwszy od ubrań, butów na zmianę aż po drobiazgi, które będą miały na celu osłodzenie rozłąki z rodzicami.

 

Lekcja oszczędzania

Walizka kabinowa powstała głównie na potrzeby podróżowania samolotem. To klasyczny przykład bagażu podręcznego, który idealnie mieści się w luku bagażowym. Walizka kabinowa dla dzieci ma duży walor edukacyjny. Podczas pakowania łatwo przy niej zweryfikować ilość rzeczy, jakie dziecko chce ze sobą zabrać. Kilkulatek zwykle nie ma pojęcia, jak wiele miejsca zabierają jego rzeczy podczas rodzinnego wyjazdu. Ta świadomości pojawi się w momencie, gdy będzie musiał samodzielnie zapanować nad bagażem przed wyjazdem. To pierwszy moment do selekcji przydatnych przedmiotów, niezbędnej do zmieszczenia wszystkiego w walizce.

 

Walizka z ozdobą

Jak dodatkowo zachęcić starszego przedszkolaka lub ucznia do pierwszego, samodzielnego wyjazdu? Najlepiej perspektywą pięknego bagażu. Walizka kabinowa dla dzieci powinna mieć motyw, który nasza pociecha lubi. W sklepie Zabawki na czasie można znaleźć kolorowe, trójwymiarowe modele, idealne dla malucha. Pingwinek, sówka, robot to motywy, które będą pasowały zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Estetycznie wykonane są jednocześnie bardzo praktyczne. Nie przemokną, a ewentualne zabrudzenia będzie można łatwo z nich zmyć bez obawy o kondycję obrazka. Dziecko świetnie poradzi sobie także z prowadzeniem walizki. Wszystkie modele posiadają kółka oraz wygodną, rozsuwaną rączkę.

Odpowiednio dobrana walizka kabinowa dla dzieci szybko będzie się kojarzyła z przyjemnymi wspomnieniami z podróży. Tym samym stanie się zachętą do większej samodzielności i odpowiedzialności, przede wszystkim za własne rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl