Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Urok zabawek zdalnie sterowanych

Urok zabawek zdalnie sterowanych

Dzieci zawsze fascynują się światem dorosłych. Nic więc dziwnego w tym, że ich zamiłowanie do wszelkiego rodzaju samochodów i pojazdów pojawia się jeszcze zanim dokładnie zrozumieją zasady ruchu drogowego. Maluchy uwielbiają zabawki takie jak samochodziki, ciężarówki, traktory czy wozy strażackie.  Jeśli do tego są zdalnie sterowane, dzieci są wniebowzięte.

Niezwykła zabawka

Zabawki zdalnie sterowane nie są zwykłymi samochodzikami do turlania po ziemi. Sprawiają dzieciom o wiele więcej frajdy, gdyż jeżdżą „same”, wydając przy tym całą feerię dźwięków. Jednak to, co jest ich największą zaletą to fakt, że mają ogromny wpływ na rozwój dziecka. Sterowanie samochodzikiem ćwiczy u dziecka wyobraźnię przestrzenną, refleks, a także uczy odpowiedzialności. Maluch bawiąc się ukochanym samochodzikiem będzie starał się kierować nim tak, aby go nie zniszczyć. Dzieci podczas urządzania wyścigów swoich zdalnie sterowanych auta uczą się także zasad uczciwej konkurencji, a czasami – pogodzenia się z porażką. Dla starszaka zabawa ze zdalnie sterowanym samochodem może być pierwszą lekcją zasad ruchu drogowego. Auta typu koparka czy dźwig to także lekcja cierpliwości, spostrzegawczości i zręczności, gdy maluch kolejną minutę próbuje załadować towar. Auta zdalnie sterowane zapewniają dziecku długie godziny zabawy.

Co wybrać?

Szukając auta zdalnie sterowanego dla dziecka należy brać pod uwagę tyko produkty wysokiej jakości. Zabawki mobilne mają do siebie to, że w łatwy sposób mogą ulec uszkodzeniu. Produkty wykonane z największą dokładnością są wytrzymałe i odporne na nieplanowane wypadki. W sklepach dostępnych jest wiele zdanie sterowanych aut połączonych z kontrolerem kablem. To zabawki dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie do końca panują nad samochodzikiem i łatwo mogłyby go zniszczyć. Dla starszych dzieci dedykowane są modele sterowane radiowo, z kontrolerami na baterie. Mogą one zasięg nawet 15m, starszaki mogą wiec w pełni wykorzystać możliwości swojej śmieciarki, wywrotki czy koparki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl