Promocje
Piramida cyfry
Piramida cyfry
37,00 zł 33,30 zł
szt.
Marakasy jaja 2 szt.
Marakasy jaja 2 szt.
15,00 zł 13,50 zł
szt.
Marakasy 2 szt.
Marakasy 2 szt.
25,00 zł 22,50 zł
szt.
Kastaniety
Kastaniety
20,00 zł 18,00 zł
szt.
Zestaw instrumentów
Zestaw instrumentów
55,00 zł 49,50 zł
Tamburyn
Tamburyn
30,00 zł 27,00 zł
Klocki drewniane 60 szt.
Klocki drewniane 60 szt.
43,00 zł 38,70 zł
szt.
Klocki z obrazkami
Klocki z obrazkami
29,00 zł 26,10 zł
szt.
Pchanka pszczoła
Pchanka pszczoła
34,00 zł 30,60 zł
szt.
Pudełko cyfry
Pudełko cyfry
39,00 zł 35,10 zł
szt.
Klocki wózek
Klocki wózek
64,00 zł 57,60 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wielkie umysły układały klocki magnetyczne dla małych dzieci

Wielkie umysły układały klocki magnetyczne dla małych dzieci

Maluch odkrywa świat, uczy się i doświadcza poprzez zabawę, a mądra i wartościowa zabawa stymuluje jego rozwój, pozwala zdobywać umiejętności i kształtować cechy, które będą owocowały w kolejnych latach. Warto już teraz dołożyć wszelkich starań, by zapewnić małemu człowiekowi wielki start. Wykorzystaj dziecięcą fascynację światem i zaproponuj zabawki, które zaprowadzą małe stopy na szczyt. Wśród nich są klocki magnetyczne dla małych dzieci, dające gwarancję twórczej zabawy, którą trudno przerwać. 

 

Wielkie możliwości małej zabawki

Znane od pokoleń, drewniane klocki, to zabawka dająca nieograniczone możliwości. Producenci zabawek, mając na uwadze ich pozytywny wpływ na rozwój maluchów i inspirując się tym, co już znane, stworzyli drewniane klocki magnetyczne dla małych dzieci. Ogromny potencjał zabawki, wynikający z jej prostoty, doceniają rodzice na całym świecie. Możliwość łączenia w dowolne kształty, według wzoru lub własnego pomysłu, zajmuje maluchy na długie godziny. Budowane pojazdy, statki kosmiczne i bohaterowie dziecięcego świata, świadczą o pozytywnym wpływie zabawki na rozwój wyobraźni malucha. Klocki magnetyczne dla małych dzieci rozwijają także wyobraźnię przestrzenną, pobudzają kreatywność i wspierają percepcję kształtów geometrycznych. Dzieci, bawiące się klockami, doskonalą logiczne myślenie, kształtuje się u nich wytrwałość w dążeniu do celu, są bardziej cierpliwe, dążą do ukończenia rozpoczętego zadania. Nauka, podejmowana przez dziecko nieświadomie, w czasie beztroskiej zabawy, gwarantuje doskonałe efekty i sprawia, że maluch będzie chętniej poznawał świat. 

 

Prosto z natury

Wysokiej jakości klocki magnetyczne dla małych dzieci powstają z certyfikowanego drewna, dając gwarancję dobrego wyboru. Bezpieczna, przeznaczona dla maluchów powyżej drugiego roku życia, zabawka dostępna jest w wersji kolorowej i naturalnej – dla pełniejszego pobudzania dziecięcej wyobraźni. Klocki stanowią doskonałą propozycję dla rodziców, którzy w zabawie, pragną podarować dziecku przyszłość, zapewnić wyjątkowe wspomnienia i zaszczepić miłość do natury. Pakowane w kartonowe pudełka nie obciążają środowiska, kształtując w rodzicach i dzieciach poczucie świadomości ekologicznej. Maluch, odkrywając nieznany świat zabawy, uczy się dbać o najbliższe otoczenie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl