Promocje
Piramida cyfry
Piramida cyfry
37,00 zł 33,30 zł
szt.
Marakasy jaja 2 szt.
Marakasy jaja 2 szt.
15,00 zł 13,50 zł
szt.
Marakasy 2 szt.
Marakasy 2 szt.
25,00 zł 22,50 zł
szt.
Kastaniety
Kastaniety
20,00 zł 18,00 zł
szt.
Zestaw instrumentów
Zestaw instrumentów
55,00 zł 49,50 zł
Tamburyn
Tamburyn
30,00 zł 27,00 zł
Klocki drewniane 60 szt.
Klocki drewniane 60 szt.
43,00 zł 38,70 zł
szt.
Klocki z obrazkami
Klocki z obrazkami
29,00 zł 26,10 zł
szt.
Pchanka pszczoła
Pchanka pszczoła
34,00 zł 30,60 zł
szt.
Pudełko cyfry
Pudełko cyfry
39,00 zł 35,10 zł
szt.
Klocki wózek
Klocki wózek
64,00 zł 57,60 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Zabawki drewniane dla rocznego dziecka w dobie plastiku

Zabawki drewniane dla rocznego dziecka w dobie plastiku

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej, coraz więcej rodziców decyduje się wrócić do zabawek, które pamiętają ze swojego dzieciństwa. Chcąc zapewnić maluchowi warunki konieczne dla prawidłowego rozwoju i zaszczepić miłość do natury, sięgają po przedmioty wykonane z ekologicznych materiałów. Zabawki drewniane dla rocznego dziecka kojarzone są z ciepłem, bezpieczeństwem i świadomym rodzicielstwem. 

 

Pierwsza edukacja

Asortyment dla najmłodszych jest zaskakująco bogaty, a budowanie dziecięcego świata z plastiku nie wymaga większego wysiłku. Warto jednak poświęcić czas na szukanie wartościowych rozwiązań – zabawa, to pierwsza edukacja malucha. Wartościowa zabawa to ta, która wymaga zaangażowania rodzica. Decydując się na zabawki drewniane dla rocznego dziecka, dajesz maluchowi odpowiednie narzędzie dla rozwoju motorycznego, stymulacji zmysłów, nauki kolorów i kształtów. Prostota, jaka charakteryzuje zabawki z naturalnych materiałów, pobudza dziecięcą wyobraźnię i sprawia, że w małym człowieku budzi się wielkie pragnienie poznania świata.

Zabawki drewniane dla rocznego dziecka cechuje trwałość i estetyka wykonania. Decydując się na ich zakup, należy mieć na uwadze bezpieczeństwo maluszka, na które składają się nie tylko jakość wykonania produktu i zastosowanych materiałów, ale także wybór zabawki dostosowanej do etapu rozwoju dziecka. 

 

Pierwsze drewniane zabawki

Zabawki drewniane dla rocznego dziecka nie muszą być nudne. Mogą stać się najlepszymi przyjaciółmi, z którymi maluch będzie dzielnie odkrywał świat. Stonowana kolorystyka i prosty mechanizm działania, dostosowane są do możliwości poznawczych małego dziecka i dostarczają mu odpowiednią ilość bodźców zewnętrznych, nie zaburzając naturalnego procesu rozwoju. Zabawki przeznaczone do ciągnięcia bądź pchania, to trafiony wybór dla maluchów stawiających pierwsze kroki.  Motywują do chodzenia, zachęcają do coraz dłuższych wędrówek i wspomagają rozwój prawidłowej koordynacji ruchowej malca. Zabawki skonstruowane są w taki sposób, by zapewnić dziecku jak najlepszy start w dalszą edukację – uczą kolorów i kształtów, a ruchome elementy pobudzają wyobraźnię, zachęcając do zabawy. 

Jedyną pewną inwestycją w przyszłość dziecka, jest czas poświęcany przez rodziców. Zabawki drewniane dla rocznego dziecka wymagają zaangażowania dorosłych, dając możliwość budowania więzi, która stanowi podstawę dla prawidłowego rozwoju malucha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl